П`ятниця, 17.05.2024, 14:57

День Соборності України

22 січня вже традиційно Україна святкує День Соборності України – возз'єднання ЗУНР та УНР

Повертаючись до історії, пригадаємо, що 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в Єдину Україну.

…Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка / Галичина, Буковина і Угорська Україна / і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина Незалежна Українська Народна Республіка, – уривок з Акту.

У Засупоївському НВК в цей день згадали події 1919 року

.

Класний керівник 7 класу – Пінчук Леся Петрівна спільно з педагогічним колективом та дітьми провели ряд заходів. Приємно, що історія України, нашого народу не забувається і передається молодому поколінню. Тож сьогодні у нашій школі з метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомили з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів;

виховували патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме:

1. Тематичну лінійку: «День Соборності України
  2. Виховні години: «На шляху до Соборності України», «Вона на світі одна – єдина ненька Україна», «День Соборності та Свободи України», «Наша країна єдина і соборна»,
  1. Тематичні уроки: «Єднання заради Незалежності», «ІІІ Універсал УЦР»;
  2. Конкурси малюнків: «Україна – наша держава», «Моя неозора Україна»;
  3. Випуск шкільних газет та малюнків: «Значення подій Української революції в історії України»;
  4. Перегляд фільму: «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України».

Переглядів: 184 | Додав: valen_19 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »