Четвер, 25.04.2024, 17:34

Про проект «ПЕРШОЦВІТИ» і Міжнародний день біорізноманіття

У Засупоївському НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» в рамках місячника екологічного виховання проходив міні- проект «Першоцвіти – ключі від весни». Протягом цього часу учнями 4 – 7 класів та вчителями школи Поліщук Л.Г. – вчителем біології, Галушкою В.М. – вчителем 4 класу, Єгоренко С.В. – вчителем фізичного виховання, Жежерою Я.В. – шкільним психологом, які були залучені до проекту,  була зібрана необхідна інформація та створені  презентаційні  матеріали, фото матеріали, інформаційні  та тематичні папки, проведені бесіди з учнями 4, 7 класів, презентації з учнями 5, 6 класів.

Велику частину матеріалів учасники проекту віднайшли в мережі Інтернет, разом з тим склали список відповідних Інтернет ресурсів. Також здійснюючи екскурсії в природу були зроблені фото рослин першоцвітів нашого краю, деякі зних ростуть на квітниках вдома у наших односельців. Багато було знайдено рослин першоцвітів над берегом озера Зупій під деревами та кущами та в насадження понад залізницею. Були визначені строки цвіттіння цих рослин (початок квітні, як тільки зійшов сніг). Першими з’явилися Прліски та Ряст, а вже за ними крокуси, підсніжники та калюжниця. Квітували не довго – протягом 7 – 10 днів.

З метою відзначення 22 травня 2018 року Міжнародного дня біорізноманіття, 10 травня 2018 року учні 7 класу разом з вчителем біології Поліщук Л.Г.провели майстерклас для учнів 5 класу з виготовлення лепбуків, як форми узагальнення  і збереження зібраних матеріалів про першоцвіти. 11 травня 2018 року учнівський колектив 4,6, 7 класів провели засідання круглого столу, де піднімали питання збереження рослинного біорізноманіття рідного краю (додатки 1 – 8). Домовилися:  на протязі літніх канікул уважно спостерігати за рослинним і тваринним світом нашого краю та робити цікаві фото, щоб потім докладніше вивчати  екологічні та біологічні особливості знайдених природних об’єктів.

Переглядів: 200 | Додав: Анастасія_Пасічнюк | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »