П`ятниця, 26.04.2024, 19:49

тиждень інформатики

Традицією в нашій школі є щорічне проведення предметних тижнів, зокрема тижня інформатики. Це дійсно корисно, вносить різноманітність у шкільне життя. Саме тому, Плис Валентина Іванівна протягом тижня підвищувала  рівень знань учнів з інформатики, розвиваючи творчі й інтелектуальні здібності дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість, вииховувала вміння працювати в групах, почуття відповідальності.

Позакласна робота з інформатики є невід'ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в школі. Вона поглиблює знання, залучає до вивчення предмета учнів початкової і середньої школи, сприяє розвитку їх інтелекту, розширює світогляд.

Актуальність проведення «Тижня інформатики» полягає в тому, що даний захід вдало поєднує ігрові і навчальні моменти, показує значущість і роль інформатики в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості.

Турнір - це завжди свято, веселий настрій, вигадки. Гра відкриває зовсім інші сторони інформатики, ті, на які не завжди звертаєш увагу на уроці, при серйозній розмові про цю складну сучасну науку. Для багатьох учнів гра дасть можливість проявити свою любов до предмета, розкрити приховані таланти, а для декого може стати поштовхом до зацікавлення.

План проведення тижня інформатики

1. Відкриття Тижня інформатики.
  2. Конкурс стінгазет з інформатики (протягом тижня).
  3. Конкурс малюнків з інформатики (протягом тижня).

1. Гра-квест «ІНФОпошук (5 – 9 класи).

Командні змагання з розв’язування головоломок (5 – 9 класи).

П’ятниця

1. Інтелектуальний конкурс «Найрозумніший з інформатики» (5 – 9 класи).
  2. Закриття Тижня інформатики.
  3. Нагородження переможців конкурсів та змагань.

4.
Переглядів: 233 | Додав: valen_19 | Рейтинг: 0.0/0