П`ятниця, 03.05.2024, 19:51

Поради тим, хто обирає професію
1. Ознайомтеся з інформацією про світ професій і визначте сферу діяльності, яка вас цікавить.

2. Складіть уявлення про свої інтереси, здібності, нахили.

3. Визначте, чи не маєте медичних протипоказань до обраної професії.

4. Зустріньтеся із представниками цієї професії та довідайтесь, у якому навчальному закладі можна одержати відповідну кваліфікацію.

5. Довідайтеся у спеціаліста центру зайнятості, чи популярна обрана вами професія на ринку праці.

6. Використайте при виборі професії формулу: «Хочу-можу-треба». «Хочу» - це те, що вас приваблює у професії; «можу» - ваші здібності, потенціал, стан здоров’я, потрібні для обраної професії; «треба»- попит на ринку праці.

7. Проаналізуйте отримані відповіді. Якщо тричі повторюється одна професія - вибір зроблено правильно.
Категорія: Для дітей | Додав: Анастасія_Пасічнюк (20.08.2016)
Переглядів: 213 | Рейтинг: 0.0/0