П`ятниця, 03.05.2024, 20:04

Герої не вмирають. Небесна сотня

Це дивляться з темних небес

Загиблі поети й герої –

Всі ті, хто так вірив

У світле майбутнє твоє.

С. Фоменко

Вже третю річницю поспіль ми вшановуємо пам̕ять понад ста протестувальників, які загинули під час Революції гідності в Києві на Майдані Незалежності. В жалобних промовах їх назвали «Небесною сотнею», а під час прощання із загиблими лунала пісня «Плине кача…», що стала українським народним реквіємом.

Тож 20 лютого 2017 року в сільському Будинку культури зібралися діти і дорослі на вечір пам̕яті героїв Небесної сотні.

Вечір розпочався літературно-музичною композицією «Небесну сотню, Господи, прийди» за участю директора Будинку культури Коломійця В. В., вчителя Єгоренко С. В., та учениць 3 класу Бондаренко Вікторії, Кучер Анастасії, Басистюк Олександри та Лещинської Наталії. Ведучими вечора були Макарова Аліна та Бікшаєва Анастасія.

Учні школи (Кобиль Анастасія, Реготун Аліна, Олексієвець Артем, Тузовський В̕ячеслав, Стрічан Денис, Дабіч Ілля, Тимощук Олександр, Посний Сергій) читали вірші, присвячені героям Небесної сотні. Патріотичні пісні прозвучали у виконанні Оксенюк Вікторії, Новак Оксани, дуету «Барви» (Коломієць В. В. та Єгоренко С. В.)

Хвилиною мовчання вшанували пам̕ять героїв Небесної сотні і тих воїнів, які загинули в зоні АТО. Згадали на вечорі і наших воїнів-земляків, які загинули, захищаючи Україну. Це Вадим Ткаченко, що загинув в зоні АТО на Донбасі, та Олександр Світич, який трагічно помер під час відпустки. Директор Будинку культури Коломієць В. В. подякував за сина Олександра матері Тетяні Світич, що була присутня на вечорі пам̕яті, та подарував квіти. Також були згадані наші воїни-земляки Олексієвець Анатолій, який наразі захищає нашу державу, та Долід Ігор, Удот Євген, Фанагей Ігор, Тарасенко Андрій, Макаров Михайло, Батрак Василь, Ішков Сергій, Лясковський Олександр, які захищали нашу Україну.

Завершився вечір пам̕яті піснею «Ангели Майдану» у виконання Єгоренко Світлани Вікторівни.

Небесна сотня – це найсвятіший образ новітньої України. Ми у вічному боргу перед світлою пам̕яттю їх.

Підготувала: вчитель української мови Царівська Л. С.

Категорія: Українська мова та література | Додав: Анастасія_Пасічнюк (06.03.2017)
Переглядів: 198 | Теги: патріотизм, герої, Небесна Сотня | Рейтинг: 0.0/0